Kontakt

Wyrazy uznania, krytykę, pytania do mnie, a także chęć zwykłej rozmowy, pogadania o pierdołach w deszczowy dzień proszę kierować na mój numer gadu-gadu.

Wybrałem właśnie ten komunikator, bo chcę pozostać anonimowy, a gg mi to umożliwia. Może kiedyś nadejdą czasy, że podam Wam jakiś kontakt do mnie z danymi osobowymi, ale teraz wolę tego nie robić. Nie dlatego, że Wam nie ufam czy coś, tylko dlatego, że nie ufam ludziom z mojego otoczenia wśród których żyję. Nie chcę robić zamieszania na całą wieś i w ogóle :D Dobra, macie więc numerek gadu-gadu:

45995647


Na gadu-gadu jestem zawsze, kiedy mam dostęp do internetu, czyli w weekend. Zdarza się, że czasami też w tygodniu. W każdym razie, jakbyście odezwali się do mnie, a mnie by nie było, to za każdym razem odpowiem Wam, kiedy tylko się pojawię.

Poza tym, zapraszam do kontaktu mailowego, chociaż z góry uprzedzam, że mogę odpisywać z opóźnieniem, bo nie sprawdzam tak często maila niż gadu. Od zawsze marzę o kontakcie listowym z kimś. Wspaniała tradycja wysyłania listów (lub paczek, czemu nie?) zanika w dzisiejszych czasach, więc warto ją podtrzymywać. Dlatego wszystkich chętnych do tego typu kontaktów ze mną zapraszam do kontaktu mailowego. Adres email:

brutus@opoczta.pl


Zdaję sobie sprawę, że wysyłanie sobie listów normalną pocztą wymaga podania swoich danych osobowych i adresu, dlatego właśnie proszę o kontakt mailowy ewentualnych chętnych. Nie ma się czego bać! Ja nie gryzę, a pisanie listów i wysyłanie paczek może być wspaniałą zabawą. 


5 komentarzy:

 1. Mój pies ma na imię Brutus... xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu.
  Niech pamięć o naszych artystach nadal trwa, a osoby lubiące pisać - doskonalą swe pióro!
  Pozdrawiam ciepło!

  Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie to zostało opisane.

  OdpowiedzUsuń